кілька слів про нас

кілька слів про нас

0
працівників/працівники порту
0
партнера / партнери
0
міст
0
Виконані замовлення
З 2015 року ми надаємо комплексні послуги з перевантаження вантажів у морських портах Польщі та кількох країнах Європи. Нашою командою керують співробітники з багаторічним досвідом роботи в галузі. Ми досконало розуміємо специфіку перевантажень в морських портах. Ми можемо надати як одного, так і кілька десятків працівників, залежно від вимог клієнта. Ми пропонуємо нашим співробітникам внутрішнє та зовнішнє навчання з метою постійного підвищення кваліфікації та розширення можливостей. Ми перебуваємо в постійному контакті з нашими клієнтами, тому що дбаємо про нашу взаємну вигоду. Якщо ви шукаєте партнера з індивідуальним підходом до кожного клієнта і бажанням розвиватися, тоді працюйте з нами.

Портові послуги – що ми робимо?

У нашому персоналі є багато стивідорів з необхідними дозволами на посади, такі як гаковий, люковий, захватний, швартовий. Серед наших працівників також є багато операторів на машини, такі як, зокрема:
Вилкові навантажувачі

Погрузчики

Річстекер
крани
Залізничні крани
Автокрани
Небезпечні вантажі
Наші фахівці мають сертифікати, що дозволяють обслуговування небезпечних вантажів HAZMAT, а також ми організовуємо спеціалізовані навчання в цьому напрямку. Звертаючи увагу на наших клієнтів, ми виявляємо особливу увагу до цього типу вантажів.
Транспортування військової техніки

Наш персонал ознайомлений з особливостями військової техніки, що дозволяє нам перевозити броньовані транспортні засоби, включаючи танки.

У нашому складі є декілька десятків колишніх військовослужбовців, які регулярно працюють в морських портах.

Навантаження автомобілів
Щомісяця ми навантажуємо понад 15 тисяч автомобілів на борти суден.

Для вибору відповідної роботи вам допоможе наш досвідчений консультант.

ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk

ЗНАЙДІТЬ НАС